Właściciel i dyrektor Przedszkola Jonatan w Bielsku-Białej. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Cieszynie o kierunku zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, a także Letnią Szkołę Glottodydaktyki w Sopocie, Oligofrenopedagogikę oraz w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji ukończyła Organizację i Zarządzanie Oświatą. Posiada licencje autoryzowanego trenera Szkoły Pamięci Wojakowskich.

Swoją drogę nauczyciela rozpoczęłam wiele lat temu jako wychowawca grupy przedszkolnej, od tej pory to moja największa pasja. Kolejne ukochane roczniki dzieci, które wypuszczałam spod swoich skrzydeł, a także moje własne dzieci stały się inspiracją do otwarcia własnego przedszkola Jonatan. Od tamtej pory dzieci i ich potrzeby ,a z czasem cały ich świat stał się całym moim światem. Nieustannie poszukuję kolejnych inspiracji, które pozwalają mi rozwijać działalność przedszkola, tak aby służyło ono każdemu dziecku, które do nas trafia. Pracę wśród dzieci pięknie oddają słowa:

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

Jan Paweł II
,
Pani Agnieszka podczas zajęć edukacyjnych o bezpieczeństwie z Policją i WOPR nad Jeziorem Żywieckim :)